Częstochowa - środa, 15 sierpnia 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Lubraniec, praca Szczawno Zdrój, praca Kunów, praca Woźniki, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Międzywodzie. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Festiwal Retro ma jubileusz. W Częstochowie zaroi się od gwiazd [PROGRAM]
To jedna z najbardziej lubianych miejskich imprez. Choć na początku wydawało się, że przyciągnie wyłącznie starszych częstochowian, dobrze bawi się publiczność w każdym wieku. W sobotę Festiwal Retro Częstochowa uczci swój jubileusz.
Wed, 15 Aug 2018 07:04:00 GMT

Marszałek na Bieganie w konstytucyjnej koszulce. Pielgrzymom się spodobał, policji - nie
Moda na koszulki z napisem "Konstytucja" dotarła na częstochowski pl. Biegańskiego. Został w nią przyodziany pomnik Marszałka Piłsudskiego. Akurat gdy przez plac przechodziła Warszawska Piesza Pielgrzymka.
Tue, 14 Aug 2018 17:30:00 GMT

Jasna Góra. Przed Czarną Madonną stawili się pielgrzymi z Warszawy [ZDJĘCIA]
Ok. 6 tys. pielgrzymów przywędrowało na Jasną Górę z 307. już Warszawską Pieszą Pielgrzymką. Przed jasnogórski szczyt dotarli jak zawsze 14 sierpnia po południu.
Tue, 14 Aug 2018 17:20:00 GMT

Jasna Góra. Nagi eksces podczas nocnego czuwania
Mężczyzna rozebrał się do naga podczas nocnego czuwania w kaplicy Cudownego Obrazu. Policja bada, czy obraził uczucia religijne.
Tue, 14 Aug 2018 14:54:00 GMT

Nie żyje były zawodnik Włókniarza Częstochowa Tomasz Jędrzejak
Cały żużlowy świat jest w szoku, Tomasz Jędrzejak nie żyje. Mistrz Polski z 2012 r. przez dwa sezony startował w barwach Włókniarza Częstochowa.
Tue, 14 Aug 2018 12:24:00 GMT

Szczyt pielgrzymkowy w Częstochowie. Uwaga na "stopę pielgrzyma" i kieszonkowców
Służby mundurowe zabezpieczają wejście kilkudziesięciu tysięcy pielgrzymów na Jasną Górę. Apelują do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę. Czuwają również lekarze, przestrzegając, zwłaszcza pątników, przed wieloma dolegliwościami.
Tue, 14 Aug 2018 10:40:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Jelcz-Laskowice | nieruchomości Lubań | nieruchomości Staszów | nieruchomości Nowogrodziec | nieruchomości Brojce