Częstochowa - środa, 12 grudnia 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Iwonicz Zdrój, praca Zator, praca Świerzawa, praca Lębork, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Borówno. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Jak rozwijać firmę z pomocą funduszy unijnych? Zapisz się na szkolenie dla przedsiębiorców
We wtorek 18 grudnia Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach organizuje szkolenie dla przedsiębiorców pt. "Wspieranie rozwoju firmy z wykorzystaniem funduszy unijnych w województwie śląskim".
Wed, 12 Dec 2018 05:26:00 GMT

Awaria ogrzewania w centrum Częstochowy. Zimno co najmniej do środowego południa
Zimne grzejniki mają częstochowianie mieszkający w południowej części śródmieścia i w dzielnicy Trzech Wieszczów . Fortum przewiduje, że dostawa ciepła zostanie przywrócona dopiero w środę 12 grudnia w południe.
Tue, 11 Dec 2018 19:19:00 GMT

Szpital Parkitka. Kalendarz charytatywny namalowany przez małych pacjentów
- "Misie z Parkitki" to jedyny tego typu autorski projekt - zachwala Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie. Chodzi o kalendarz, który namalowali mali pacjenci. Wszystko w ramach akcji charytatywnej na rzecz szpitalnych świetlic.
Tue, 11 Dec 2018 16:18:00 GMT

Policyjna "psia grypa" przykładem? Płacowy protest urzędników sądowych w Częstochowie [WIDEO]
Pracownicy sądowej administracji w Częstochowie także domagają się podwyżek i przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. We wtorek w samo południe w milczącym proteście stanęli przed gmachem sądów przy ul. Dąbrowskiego.
Tue, 11 Dec 2018 14:36:00 GMT

Częstochowscy nauczyciele pójdą na L4?
Nauczycielom z ZNP najbardziej podoba się protest w wersji policyjnej: zachorować, najlepiej w okresie matur i egzaminów. Oświatowa Solidarność nad formą protestu pomyśli w styczniu, na razie informuje opinie publiczną, że takie ma plany.
Tue, 11 Dec 2018 14:06:00 GMT

Włókniarz Częstochowa. PGE Ekstraliga zainauguruje sezon przy Olsztyńskiej
Mecz Włókniarza Częstochowa ze Stalą Gorzów zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi w 2019 r. W tym sezonie połowa spotkań zostanie rozegrana w piątki, co jest rewolucją w polskim żużlu. Dzięki temu wszystkie mecze będą transmitowane w telewizji.
Tue, 11 Dec 2018 12:55:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Ruciane-Nida | nieruchomości Polanica Zdrój | nieruchomości Orzesze | nieruchomości Pełczyce | nieruchomości Chmielowice