Częstochowa - Piątek, 22 czerwca 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Iłowa, praca Grajewo, praca Wojcieszów, praca Sierpc, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Budzistowo. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Częstochowa. Radni nie obcięli pensji prezydentowi Krzysztofowi Matyjaszczykowi
Częstochowscy radni nie dostosowali się do woli prezesa Jarosława Kaczyńskiego i nie obniżyli o 20 proc. wynagrodzenia prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka. Co zrobi wojewoda?
Thu, 21 Jun 2018 18:36:00 GMT

Akcja "Zbadaj kość, zanim powie dość". Osteobus w Częstochowie
W poniedziałek, 25 czerwca w al. Armii Krajowej 1 stanie osteobus, w którym będzie można wykonać bezpłatne badanie w kierunku osteoporozy i uzyskać fachową poradę. Wymagane wcześniejsze zapisy.
Thu, 21 Jun 2018 16:50:00 GMT

"Magazyn Częstochowa". Pożegnanie z dyrektorem Piotrem Machalicą
W magazynowym wydaniu częstochowskiej "Gazety Wyborczej" - w piątek, 22 czerwca - znajdziecie:
Thu, 21 Jun 2018 12:28:00 GMT

Marta Frej wśród laureatów stypendium marszałka województwa śląskiego
Marszałek województwa śląskiego przyznał stypendia w dziedzinie kultury. Wśród wyróżnionych twórców znalazły się osoby związane z lokalnym środowiskiem artystycznym.
Thu, 21 Jun 2018 12:20:00 GMT

Częstochowa. W przejściu pod al. Wyzwolenia niedługo ma ruszyć handel
Częstochowski zarząd dróg poszukuje chętnych do wynajmu pawilonów w przejściu podziemnym na Północy. Podczas modernizacji przejścia lokale również przeszły gruntowny remont.
Thu, 21 Jun 2018 10:50:00 GMT

Ostrzeżenie dla mieszkańców. Uważajcie na burze, ulewy i grad
Meteorolodzy ostrzegają: w całym regionie częstochowskim czwartkowe popołudnie może być niebezpieczne. Od godz. 14 w czwartek do 2 w nocy w piątek możliwe są burze, ulewy, a nawet gradobicie.
Thu, 21 Jun 2018 09:11:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Bogatynia | nieruchomości Glinojeck | nieruchomości Gdynia | nieruchomości Jastrzębie Zdrój | nieruchomości Pobierowo