Częstochowa - Sobota, 20 października 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Brwinów, praca Głogówek, praca Kock, praca Nowogrodziec, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Borówno. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Hubertus w jurajskim Olsztynie. Jeźdźcy wyruszą w kolejną pogoń za lisem
W niedzielę, 21 października w Olsztynie odbędą się doroczne obchody Hubertusa. Początek imprezy w samo południe na błoniach zamkowych przy restauracji Spichlerz.
Sat, 20 Oct 2018 16:10:00 GMT

Częstochowska spółdzielnia socjalna finalistką konkursu im. Kuronia
Spółdzielnia Socjalna "Jasne, że alternatywa 21" założona przez Fundację Oczami Brata oraz miasto Częstochowa została finalistką konkursu im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne w Polsce.
Sat, 20 Oct 2018 14:19:00 GMT

Miejska Galeria Sztuki. Finał czterech wystaw w niedzielę. Kto nie widział, musi się spieszyć! [ZDJĘCIA]
Salę Śląską wypełnia "Bunt", Poplenerową niezwykłe "Krajobrazy i obrazy", tuż obok w Antresoli oglądamy "Zwykłe miejsca", zaś w najwyższej z sal - Gobelinowej - królują rysunki autorstwa czwórki przyjaciół. Każda z tych wystaw jest inna, każdą warto zobaczyć. Czas jest ograniczony: Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie prezentuje je już tylko do niedzieli 21 października.
Tue, 16 Oct 2018 12:36:00 GMT

Częstochowa. Pływalnia przy Niepodległości prawie gotowa, otwarcie w listopadzie
Zakończyły się prace na pływalni KB. Obiekt przeszedł kompleksowy remont, ma być tańszy w utrzymaniu i ekologiczny. Teraz przejął go Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który ma przygotować wielkie otwarcie.
Sat, 20 Oct 2018 07:26:00 GMT

Wybory samorządowe. Prawie pół miliona osób może głosować w regionie. Jak to zrobić?
W niedzielę, 21 października odbędą się wybory samorządowe. W Częstochowie prawo głosu ma prawie 179 tys. mieszkańców, w całym regionie obsługiwanym przez częstochowskich komisarzy wyborczych - poza Częstochową jeszcze powiaty: częstochowski, myszkowski, kłobucki i lubliniecki - ponad 478 tys. osób.
Fri, 19 Oct 2018 18:10:00 GMT

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II zaprasza na Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów
Poszukiwacze wszelkich pamiątek związanych z Janem Pawłem II będą zachwyceni: przed nimi dwudniowy V Międzynarodowy Zlot Kolekcjonerów. Do udziału zaprasza Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II (ul. Jagiellońska 67/71). Inaugurację wydarzenia zaplanowano na sobotę 20 października na godz. 9. Wstęp jest wolny.
Thu, 18 Oct 2018 14:03:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Wysokie Mazowieckie | nieruchomości Strzelce Krajeńskie | nieruchomości Zagórów | nieruchomości Busko Zdrój | nieruchomości Gajnik