Częstochowa - Wtorek, 17 lipca 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Ciechanów, praca Tarnów, praca Górowo Iławeckie, praca Gniewkowo, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Brzeźnica Nowa. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


PiS i prawica chcą zawłaszczyć częstochowskie Aleje [KOMENTARZ]
Mówienie przez prawicę, że w Alejach czegoś tam nie można czy nie wypada robić, oznacza spychanie śródmiejskich funkcji gdzieś na bok. Tak jak to chcieli, choć z innego powodu, zrobić komuniści - pisze Tomasz Haładyj.
Tue, 17 Jul 2018 12:10:00 GMT

Odchodzi wicewojewoda. W środę obejmie mandat po pośle z Częstochowy
Myszkowianin Mariusz Trepka obejmie mandat po częstochowskim pośle Konradzie Głębockim, który został ambasadorem w Rzymie.
Tue, 17 Jul 2018 08:37:00 GMT

Częstochowa. Deszcz będzie padał do nocy, możliwe burze
Meteorolodzy ostrzegają, że przez cały wtorek w Częstochowie i okolicznych powiatach będzie padał ulewny deszcz. Niewykluczone, że w ciągu dnia wystąpią burze, którym będzie towarzyszył silny wiatr.
Tue, 17 Jul 2018 08:07:00 GMT

Częstochowska Kapela Biesiadna "Grupa Romana" z laurami ogólnopolskiego festiwalu
Znany i popularny nie tylko w Częstochowie zespół wziął udział w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Podwórkowych, który w miniony weekend odbył się w Świeciu nad Wdą w województwie kujawsko-pomorskim.
Tue, 17 Jul 2018 07:45:00 GMT

Mają być plac zabaw i parking. Przetarg na zagospodarowanie klepiska przy ul. Staszica
Zarząd dróg w Częstochowie rozpisał właśnie przetarg na zagospodarowanie terenu dawnego dzikiego parkingu przylegającego do ul. Staszica. Na zaniedbanym terenie powstaną m.in. park linowy i tor do pumptracku.
Tue, 17 Jul 2018 06:10:00 GMT

Uczelnie w Częstochowie czekają na studentów. Kuszą nowymi kierunkami
W częstochowskich szkołach wyższych trwa rekrutacja przyszłych studentów. Pierwszy etap najszybciej - 16 lipca minutę przed północą - kończy Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza. Najprawdopodobniej przeprowadzi jednak także drugi nabór.
Mon, 16 Jul 2018 18:10:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Żuromin | nieruchomości Trzcińsko Zdrój | nieruchomości śląskie | nieruchomości Bartoszyce | nieruchomości Bartnica