Częstochowa - Wtorek, 22 maja 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Pilawa, praca Baranów Sandomierski, praca Pieszyce, praca Miasteczko Śląskie, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Chomętowo. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Mammobus w Częstochowie. Trwają zapisy kobiet w wieku 50-69 lat
Badanie jest bezpłatne, refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Mammobus będzie stał w Częstochowie 19 i 20 czerwca przy ul. Focha. Są dwa warunki uczestnictwa w badaniu: trzeba mieć od 50 do 69 lat i się zapisać.
Tue, 22 May 2018 06:21:00 GMT

Aeroklub Częstochowski zapowiada VII Pararudniki. Paralotniarze polecą nad Przeprośną Górkę
W najbliższy, ostatni weekend maja Aeroklub Częstochowski zorganizuje VII edycję targów lotniczych Pararudniki. Na lotnisku w Rudnikach przygotowano szereg imprez, które zaciekawią każdego, nawet tych, którzy nie mieli dotąd do czynienia z lotnictwem.
Tue, 22 May 2018 04:28:00 GMT

Licealia w Częstochowie. Uczniowie zabawią się w rytmie wojewódzkim
Pod hasłem "Sercem za województwem częstochowskim" ma się odbyć tegoroczny Summer Chill, czyli dwudniowy festiwal przygotowany przez młodzież dla młodzieży. Częstochowskie licealia są planowane na 8 i 9 czerwca
Mon, 21 May 2018 14:28:00 GMT

KMP Częstochowa. Pod nowym mostem znaleźli pocisk artyleryjski
Podczas prac przy wzmacnianiu koryta Kucelinki przy nowo zbudowanym moście łukowym na ul. Legionów w nurtach rzeki robotnicy natrafili na pocisk artyleryjski. Prace przerwano i zaalarmowano policję.
Mon, 21 May 2018 10:50:00 GMT

Świetny występ częstochowskiego kierowcy na austriackim torze Red Bull Ring
Bartłomiej Mirecki, kierowca wyścigowy z Częstochowy, stawał w ten weekend na podium w Austrii. Rywalizacja na Red Bull Ringu była drugą rundą Mistrzostw Europy Centralnej.
Mon, 21 May 2018 10:14:00 GMT

W poniedziałek o godz. 18.30 manifestacja pod biurami PiS. A kolejna w piątek [AKTUALIZACJA]
Kolejne manifestacje popierającE trwający już ponad miesiąc protest osób z niepełnosprawnością i ich rodziców. KOD Częstochowa zaprasza w poniedziałek 21 maja o godz. 18.30 w Al. NMP 24 pod biura parlamentarzystów PiS.
Mon, 21 May 2018 09:34:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Czersk | nieruchomości Kamień Krajeński | nieruchomości Sierpc | nieruchomości małopolskie | nieruchomości Garbów