Częstochowa - środa, 14 listopada 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Nowy Targ, praca Lewin Brzeski, praca Pyzdry, praca Chojnów, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Czerwieńczyce. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


"Od mundurka do togi" w Częstochowie. Licealiści w konkursie wiedzy prawniczej [ZDJĘCIA]
W częstochowskim LO im. Słowackiego odbył się I etap konkursu "Od mundurka do togi". Do tegorocznej, już trzeciej edycji zmagań organizowanych przez Kancelarię Dawid & Partnerzy - Adwokaci i Radcowie Prawni zakwalifikowało się 54 uczniów.
Tue, 13 Nov 2018 18:11:00 GMT

W Częstochowie mogą zawyć syreny. To trening systemu alarmowania
14 i 15 listopada w związku z krajowym ćwiczeniem pod kryptonimem Renegate-Sarex na terenie województwa śląskiego odbędzie się trening systemu alarmowania i ostrzegania - poinformował urząd wojewódzki.
Tue, 13 Nov 2018 16:45:00 GMT

Spotkanie w ratuszu. Zbisław Janikowski rozmawia z... Ireneuszem Kozerą
To kolejne już spotkanie z cyklu "Zbisław Janikowski rozmawia z...". Tym razem gościem będzie dyrektor Filharmonii Częstochowskiej Ireneusz Kozera. Wydarzenie odbędzie się w środę, 14 listopada, o godz. 18 w ratuszu. Wstęp wolny.
Thu, 08 Nov 2018 15:20:00 GMT

Budżet obywatelski w Częstochowie. Przedłużone głosowanie do 14 listopada
Jeszcze do północy w środę można oddawać głosy w budżecie obywatelskim w Częstochowie. Magistrat przedłużył internetowe głosowanie po tym, jak w poniedziałek wieczorem serwery nie wytrzymały obciążenia.
Tue, 13 Nov 2018 12:20:00 GMT

Częstochowa. Przy Warszawskiej 142 można już ćwiczyć "pod chmurką"
W ramach zadania budżetu obywatelskiego właśnie oddano do użytku kolejny plac rekreacji ruchowej. Obiekt przy ul. Warszawskiej powstał kosztem nieco ponad 203 tys. zł.
Tue, 13 Nov 2018 06:48:00 GMT

Częstochowscy harcerze proszą o "Ciepło". Każdy może pomóc!
Machina, która pompuje ciepłą wodę do krwiobiegu pomieszczeń hufcowych i daje komfort działającym w nich harcerzom oraz instruktorom, uległa awarii. Mowa o wiekowym piecu częstochowskiego hufca. Konieczna wymiana. Stąd harcerska prośba o pomoc.
Mon, 12 Nov 2018 12:26:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Trzemeszno | nieruchomości Jarocin | nieruchomości Mońki | nieruchomości Grudziądz | nieruchomości Dąbrowa