Częstochowa - Niedziela, 23 września 2018.  

Zerknij do kilku działów z ofertami pracy: praca Nysa, praca Głogówek, praca Gliwice, praca Iwonicz Zdrój, Sprawdź też aktualne oferty pracy w dziale: praca Niechorze. Zapoznaj się koniecznie z ofertami pracy w okolicy naszego miasta Częstochowy: praca Bełchatów, praca Radomsko, praca Wieluń, praca Myszków, praca Lubliniec, praca Kłobuck. Najlepiej, gdy będziesz zaglądał tu codziennie.

O piękny wygląd dba teraz medycyna estetyczna, oferująca takie zabiegi jak botox, sculptra, peelingi czy mezoterapia.

Przegląd częstochowskiej prasy

1. Najnowsze wiadomości z Częstochowy serwuje Gazeta Wyborcza   Gazeta Wyborcza


Mój dziadek Józef Rutkowski. Wyrozumiały, ciepły i... bardzo zapracowany
Józef Rutkowski był dyrektorem cementowni w podczęstochowskiej Wrzosowej, jednym z inicjatorów utworzenia Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Częstochowie, społecznikiem, człowiekiem walczącym o wolność ojczyzny. - Ale przede wszystkim był moim dziadkiem - wspomina Anna Rutkowska-Kierat.
Fri, 21 Sep 2018 08:42:00 GMT

Częstochowa. Ślub można wziąć także w ratuszu. Ile to kosztuje?
Po raz pierwszy w historii Muzeum Częstochowskiego młoda para wybrała sobie jej siedzibę, czyli ratusz, na miejsce ślubu. - Chętnie powitamy u nas kolejne młode pary - zapewnia dyrektor muzeum.
Sat, 22 Sep 2018 15:25:00 GMT

Wulkan pracuje od 124 lat. "Firma to przede wszystkim ludzie"
- Korzystam z funduszy europejskich, ale sama filozofia mi się nie podoba. Wolę wypracowywać środki, a nie je pozyskiwać - mówi Janusz Zatoń, prezes częstochowskiej odlewni Wulkan. Dokładnie ćwierć wieku temu firma ze stuletnią już wówczas tradycją została spółką akcyjną.
Sat, 22 Sep 2018 13:32:00 GMT

Częstochowa. Przedszkolaki z Gilowej za patrona mają Janusza Korczaka
Częstochowskie przedszkole nr 44 z ul. Gilowej na Dąbiu od czwartku 20 września oficjalnie nosi imię Janusza Korczaka. Bo był przyjacielem dzieci i walczył o ich prawa.
Sat, 22 Sep 2018 08:29:00 GMT

Włókniarz Częstochowa. Lwy odrobią stratę i sięgną po medal mistrzostw Polski?
Wysoka przegrana we Wrocławiu oddaliła forBET Włókniarza Częstochowa od brązowego medalu DMP. W niedzielę częstochowianie postarają się odrobić stratę z pierwszego meczu.
Sat, 22 Sep 2018 07:35:00 GMT

Jasna Góra. Po raz pierwszy seniorzy zjadą na "narodową pielgrzymkę"
Pierwsza Narodowa Pielgrzymka seniorów odbędzie się w sobotę, 22 września na Jasnej Górze. Początek o godz. 10.
Fri, 21 Sep 2018 16:32:00 GMT


2. Sport częstochowski

Rusza nabĂłr do klas o profilu sportowym!
Śląski Związek Piłki Nożnej ogłasza nabór do publicznego Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Częstochowie dla chłopców urodzonych w 2003 roku, do klasy o profilu piłka nożna.

PrĂłba generalna
Rakowianie mają przed sobą do rozegrania ostatnie spotkanie przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami rundy rewanżowej w drugiej lidze.

W sobotę kolejna edycja Turnieju "Racovia Cup"
W najbliższą sobotę, 27 lutego w Hali widowiskowo - sportowej w podczęstochowskim Olsztynie odbędzie się kolejna edycja Turnieju Piłkarskiego "Racovia Cup". Wezmą w nich udział drużyny złożone z kibiców częstochowskiego Rakowa. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00. Impreza jest organizowana już po raz szósty.

Michał Świerczewski nowym sternikiem Rakowa!
Nowym prezesem częstochowskiego Rakowa został Michał Świerczewski- postać w częstochowskim klubie bardzo znana. Jest On głównym sponsorem oraz właścicielem firmy x-kom.

ISD AJD Gol Częstochowa z szansami na Mistrzostwo Polski Kobiet w Futsalu
W dniach 27-28.02.2016 w Poznaniu w Hali Sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ulicy Zagajnikowej 9 zostanie rozegrany Final Four Ekstraligi Kobiet Futsalu.

Częstochowianin z brązowym medalem Mistrzostw Polski Brazylijskiego Jiu -Jitsu!
Krążek w kolorze brązowym- VI Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu NoGi w kategorii brązowych pasów -67,5 zdobył w miniony weekend zdobył częstochowianin Marcin Ciszek- również trener oraz reprezentant Rio Grappling Club Częstochowa.

 

O serwisie | Reklama | Współpraca | Prywatność i regulamin | Mapa serwisu | Kontakt           Copyrights © 2006-2018 Czewka
Hotel Częstochowa | namioty wędkarskie | woblery | parasole wędkarskie | torby wędkarskie | sprzęt wędkarski
nieruchomości Golczewo | nieruchomości Dębno | nieruchomości Radzionków | nieruchomości Dobrodzień | nieruchomości Borowa